Informace pro žáky a rodiče

Tady najdete všechny informace ohledně školy a akcí naší třídy.

Vážení rodiče,

předáváme Vám informace k testování žáků, kteří se zúčastní přijímací zkoušky na střední školu. Jedná se o žáky 9. a 5. ročníků. Tito žáci jsou povinni absolvovat testování na onemocnění COVID-19. Testování zajistí naše škola.

Veškeré informace, které se testování týkají, naleznete v příloze.

Součástí této zprávy je také příloha s informacemi k přípravě na jednotné přijímací zkoušky.

S pozdravem Mgr. Hana Kopecká

OKRESNÍ KOLO ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY 2021

I v této nelehké době, kdy vzdělávání žáků probíhá distanční formou, se uskutečnil další ročník Zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali dva žáci ze třídy 9.A - Jan Suk a Filip Lenděl.

Ve středu 17.2.2021 se zúčastnili online okresního kola této soutěže a vybojovali pěkná umístění.

Ve své věkové kategorii obsadil Jan Suk 9. místo a Filip Lenděl se umístil na 15. místě.

Honzovi i Filipovi děkujeme za jejich aktivitu, snahu a reprezentaci naší školy.

Jana Slováková

Náš rozvrh hodin

Nepamatujete si vyučovací hodiny, a nebo si je chcete vytisknout?

Provoz jídelny zajišťuje:

Zařízení školního stravování Přerov

Kratochvílova 30

Obědy lze odhlásit od 7:00 - 8:00 a 11:30 - 14:00 hodin na tomto telefoním čísle 581 207 165, nebo osobně v pokladně školní jídelny.